تبلیغات
Getting familiar with Trance DJs - بیوگرافی Dj Darude
Just http://www.supersite.dxd.ir/ welcome sweetie,enjoy.
http://www.themml.com/uploads/artists/568/darude-3.jpg

Ville Virtanen ملقب به Darude متولد 1974 (فنلاند) مشهور ترین و بهترین Dj فنلاند. در سال 2000 با انتشار Single معروفش. یعنی Sandstorm به یک باره در سن 26 سالگی پله های ترقی و شهرت را پیمود. Sandstorm در اروپا 10 میلیون نسخه فروش رفت. همچنین این آهنگ زیبا . بهترین Single سال شد و جوایزی هم از UK Chart و TMF Award نصیبش شد. ساخته بعدی او Feel The Beat بود . که همراه میکس JS16 منتشر شد.
Jaakko Salovaara ملقب به JS16 . با گروه های زیادی از جمله Bonfunk MC همکاری کرده. Jaakko در ضمینه میکس کمکهای شایانی به Darude کرد . او کسی بود که Darude را به سبک Dance وارد کرد. سپتامر 2000 اولین آلبومش منتشر شد. ترکیبی از انواع سبکهای حوزه ی ترنس به وضوح در این آلبوم دیده میشد.


به عنوان مثال :
Burning در سبک Dream\Trance
Out Of Control و Feel The Beatدر سبک Techno\Trance
Let The Take Control در سبک Techno\House
Drums Of New York در سبک Drum & Bass
Calm Before The Storm یکی دیگر از نواهای زیبای این آلبوم به شمار می آید نقطه قوت این آهنگ . استفادهDarude از همان سبک خاص خودش است .
نکته قابل توجه این آلبوم همکاری دوباره JS16 با Darude بود . حاصل این همکاری 2 میکس زیبا از Sandstorm و Feel The beat بود . سال 2003Darude پس از 3 سال کار بر روی کار جدیدش . آلبوم جدیدش را به بازار عرضه کرد. این آلبوم Rush نام داشت . یک آلبوم بینظیر همراه با نواهای دلنشین و زیبا برای عاشقان ترنس این آلبوم تکامل Darude در دنیای ترنسرا نشان میداد . حالا او بهترین Dj فنلاند بود . کافیه فقط 1 بار نوای دلنشین Rush یا Bitter Sweet را گوش دهید . تا برای همیشه عاشق این آلبوم منحصر به فرد شوید . آخرین ساخته Darude که با صدای Terry همراه است . I Feel Fine نام دارد . که در سال 2005 انتشار یافت .

 

http://www.mlnm.org/flyers/darude.jpg]

 

Darude همانطور که مشاهده میشود . میخواهد برای همیشه بهترین Dj فنلاند بماند وخود را به عنوان اسطوره ترنس فنلاند به یادگار بگذارد .
انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس