تبلیغات
Getting familiar with Trance DJs - بیوگرافی Aly & Fila
Just http://www.supersite.dxd.ir/ welcome sweetie,enjoy.
علی & فیلا :
شاید از مدت ها پیش هیچ كسی فكر نمیكرد از كشوری مثل مصر پرودسیورهایی پا به میون بذارن كه بتونن ثابت كنن این كشور حرفی برای گفتن در این سبک موسیقی داره !
اما این به حقیقت پیوست و من شخصا این دو جوون رو اونقدر قبول دارم كه مشتاقم روزی باهاشون كار كنم.!
خوش سلیقه و خوش ذوق و با درك بالا و همین طور داشتن كوالیتی بالا و هدفمندی تو موزیك رو به وسیله این دو جوون بسیار میپسندم.
چیزی كه میشه به اون اشاره كرد این هست كه راهشون رو بسیار خوب انتخاب كردن و توسط بسیاری ها هم ساپورت شدن !!!!! 

سینگل های بازاری از این دو جوان نخواهیم دید ! 
ایده های خوبی رو تو ذهن پرورش میدن و با ابزاری آنچنان پیشرفته هم كار نمیكنند درك بالایی از مسیری كه میخوان ادامه بدن دارند.
ملودی های زیبا و ماندگاری رو خلق كردن كه توجه خیلی ها رو به خودشون جلب كرده و افرادی بسیار بزرگی اونا رو برای انرژی بخشیدن به یك میكس لایو و پر انرژی در اول میكس قرار میدن و این یك نكته بسیار آشكار هست.
در سینگل هایی كه از این دو دوست میشنویم هیچ وقت نمیشه به لحظه ای كه قرار هست آهنگ تغییر كنه فكر كنیم. ! از اول با انرژی و در آخر هم با انرژی البته بگذریم كه ما همیشه موسیقی رو بعد از شنیدن نقد میكنیم و همیشه هم دنبال ایرادیم تا لذت ! اما خلق همون ایراد هم خودش یك هنره !

Aly و Fila دو مصری هستند که هردو متولد سال 1981 هستند. 
این دو دوست از زمان كودكستان با هم بزرگ شدند ! و این رابطه الان تبدیل به یك رابطه حرفه ای شده !
علی و فیلا بعد از آنکه عاشق کارهای Paul Van Dyk, Steve Helstrip و Chicane شدند
با کمک همدیگر یک استودیو کوچک پایه گذاری کردند و از سال 1999 شروع به DJing در کلاب ها و پارتی ها کردند. 
بعد از محکم کردن و شناخته شدن در کشور مصر، برای اولین بار و در سال 2002 با یک Label آلمانی قرار داد بستند که منجر به پخش موسیقی Eye of Hours شد که توسط دی جی های بزرگی مثل Paul Van Dyk, Armin Van Buuren, DJ Tiesto و خیلی های دیگر در انواع کنسرت ها، رادیو شو ها و ... استفاده شد.که باعث ثبت شدن این آهنگ بعنوان آهنگ شماره 4 در هلند شد . 

اما این پایان کار نبود بلکه دی جی مگزین ، رتیشن کلاب ، مکزیکو لایو پرید (Prade) ، انرژی 03 و ... از کارهای علی و فیلا تعریف و تمجید کردند.
بعد از اتمام قرارداد علی و فیلا با لیبل آلمانی Euphonic Records ، فیلا با اندی فریدز آشنا شد و تصمیم به افتتاح یک رکورد لیبل به نام Offshore 'گرفتند. 
اولین موسیقی ریلیز شده از این لیبل Spirit of Ka نام داشت که حتی Armin Van Buuren و Markus Schulz این آهنگ زیبا را ریمیکس کردند. و این سکوی پرتابی برای این دو دوست قدیمی شد.
هم اکنون علی و فیلا Event های بزرگی را برگزار می کنند، به کلاب های بزرگی دعوت می شود و حتی در کنار دی جی های بزرگی مثل Armin برنامه اجرا می کنند.
از Asot های 300 تا 350 ارمین هم تقریبا حضوری مستمر در هر میكس داشتند و خوب شاید یك ركورد محسوب بشه ! بلاخره حضور در مافیای بزرگ موسیقی ترنس كاره همچین آسونی نیست !‌
از مکان های بزرگی که از علی و فیلا دعوت شدند می توان به: 
Ministry of Sound, Clockwork Orange, Godskitchen, The Gallery and Renaissance و همچنین به برگزاری یک کنسرت بزرگ در Street Parade in Switzerland که یکی از معروف ترین استیج ها در سوئیس هست اشاره کرد.
یكی از زیباترین كارهای این دو دوست Lost Language هست كه واقعا همیشه شنیدنی هست !

تمامی رمیكس های این دو دوست هم واقعا با انرژی هست و یك سرو گردن با رمیكس های عادی تفاوت داره و در كل میشه نتیجه گرفت انرژی رو دوست دارند همون طور كه ترنس لیستنر ها دوست دارند !انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس